Wzornictwo i jakość tworzone w MJ

NASZA HISTORIA

Od 1967 roku

Produkowane przez nas wózki dziecięce, od 1967 roku są cenione za wzornictwo i jakość wykonania. Wysoka pozycja firmy Emjot i rozpoznawalna marka to ciągłe doskonalenie produktów i obsługi sprzedaży. Design to dla nas nowoczesny wygląd, funkcjonalność i dbałość o detale, pozwala to w jednym stelażu w wygodny sposób i spójnie wizualnie montować trzy funkcje wózka dziecięcego: gondolę, wózek spacerowy, fotelik samochodowy. Dzięki ciągłej inwestycji w nowe technologie nasze wózki zapewniają trwałość, wygodę i bezpieczeństwo.

Emjot – Producent wózków dziecięcych w Częstochowie


Nasi mali klienci

Najważniejsi są nasi mali pasażerowie, projektując dbamy o ich wygodę i bezpieczeństwo, ergonomiczne kształty, odpowiednie materiały, amortyzowane zawieszenie, świecące odblaski, bezpieczne zapięcia i mocowania, odpowiednia wentylacja, system przeciw deszczowy, stabilny system skretnych kół – to wszystko dla Twojego dziecka. Nasi projektanci pracują nad modowym stylem naszych wózków, żeby pasował do Ciebie – był trendy.

Technologia

Ponad 50 lat doświadczenia, sprawia, że dysponujemy ogromną wartością określaną jako know-how.

Wiemy jak wyprodukować wygodny, bezpieczny i bezawaryjny wózek dziecięcy.

Modny nie tylko na jeden sezon

Stosujemy zasadę, że wzór powinien być nowoczesny oraz mieć walor ponadczasowy. Przez lata nauczyliśmy się korzystać z trendów modowych, czerpiemy z nich inspirację i staramy się aby z naszymi wózkami rodzice czuli się modnie.

Produkowanie wózków dziecięcych, to czerpanie z bogactwa doświadczenia, wykorzystywanie nowości technologicznych i ciągłe podążanie za trendami mody…
Cezary Jasnos
Właściciel