zamknij

Informujemy, że ta strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

STRATEGIA FIRMY

Produkowane przez nas wózki dziecięce, od 1967 roku są cenione za wzornictwo i jakość wykonania. Wysoka pozycja firmy Emjot i rozpoznawalna marka to ciągłe doskonalenie produktów i obsługi sprzedaży. Design to dla nas nowoczesny wygląd, funkcjonalność i dbałość o detale, pozwala to w jednym stelażu w wygodny sposób i spójnie wizualnie montować trzy funkcje wózka dziecięcego: gondolę, wózek spacerowy, fotelik samochodowy. Dzięki ciągłej inwestycji w nowe technologie nasze wózki zapewniają trwałość, wygodę i bezpieczeństwo.

Najważniejsi są nasi mali pasażerowie, projektując dbamy o ich wygodę i bezpieczeństwo, ergonomiczne kształty, odpowiednie materiały, amortyzowane zawieszenie, świecące odblaski, bezpieczne zapięcia i mocowania, odpowiednia wentylacja, system przeciw deszczowy, stabilny system skretnych kół - to wszystko dla Twojego dziecka. Nasi projektanci pracują nad modowym stylem naszych wózków, żeby pasował do Ciebie - był trendy.

Emjot - Producent wózków dziecięcych w Częstochowie